1. oficiálne stretnutie blogerov v Londýne!!!

Autor: Lucia Tiererová | 8.6.2005 o 1:15 | Karma článku: 11,94 | Prečítané:  4555x

Áno, to čo je pre mnohých z vás iba snom, sa pre nás, Londýnčanov dnes večer stalo skutočnosťou... Malí i veľkí Londýnski blogeri konečne na podnet Juraja Lörinca zorganizovali náderhný "meeting", ktorý sa navždy zapíše do histórie blogu.sme.sk (a vy všetci Blaváci sa môžte hanbiť!). Ale poďme pekne po poriadku, ako to vlastne všetko bolo.

Stretnutie bolo naplánované o 8pm na Picadilly Circus. Ja som síce pôvodne nemala prísť, ale vzhľadom na skúšku, ktorú som dnes pokazila, som si išla vylepšiť náladu. A kto by mi nezávidel stretnúť sa s blogerskými osobnosťami ako Miriam Novanská, Branko Štefanatný či Peter Bigoš? Branko síce prišiel ako posledný, ale vynahradil nám to skvelým nápisom "Smeťáci", ktorý dnes špeciálne vlastnoručne farbičkami namaľoval, a ktorý chcel použiť na nájdenie blogerov v spleti turistov a predavačov suvenírov. Keďže však prišiel ako posledný... :)

Po úspešnom seba-identifikovaní sme sa vybrali do neďalekého športového baru. Po chvíli sme sa stali tak populárni, že za hlučného skandovania anglických futbalových fanúšikov sme radšej zmenili podnik, aby sme mali kľud na ohováranie (všetkých blogerov) a klebetenie. Ako sa Branko na konci priznal, tajne nahral celé stretnutie, a nahrávka bude odoslaná vedeniu sme.sk, ktoré použije tento dôkazový materiál na prehodnotenie karmy a vip statusu zúčastnených elementov.

Tak ako tí blogeri v skutočnosti vyzerajú? Inak ako na fotkách vo svojich profiloch. Branko na počudovanie vie existovať aj v inej polohe ako "polohe ležiacej". Vie sedieť, stáť, dokonca aj chodiť.. Miriam... tiež vyzerá inak ako na fotke. Peťo sa oholil, tiež bol problém ho spoznať. Len Juraj vyzeral podľa očakávania, a ako jediný človek, ktorý na prechode čakal na červenú sa dal spoznať už z diaľky. Posedeli sme, podebatili, od Juraja dostali darček - slovenské keksy, a dozvedeli sme sa kopu pikošiek o Miriaminej vani a o Jožovi. Takže na záver už len pár záberov - tento prvý je od Peťa

Vsetci ucastnici

Branko a Miriam s keksíkmi

Branko a Miriam

A nakoniec Branko a Peter pri pivku

Branko a Peter

A na záver ešte ležiaci Branko (od Petra):

Branko leziaci

A sme.sk by nabudúce mohlo dodať nejaké sponzorské prostriedky na podporu blogerov žijúcich v zahraničí... Potom sa budeme stretávať aj každý týždeň!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Jakuba Fila

Tornáda a povodne. Budeme v klimatickej kríze tí šťastnejší? Zabudnite

Ako sa zmení Slovensko?

Komentár Nataše Holinovej

Zničilo im to život, pán minister Mikulec (komentár)

Prepáčte, že vám policajti rozbili hubu, ale stojím za nimi.


Už ste čítali?